Projekt badawczy Polska-Namibia 2010

LINK do strony z instrukcją po polsku zaczerpnięty STĄD


A tu jeszcze ciekawostka: Poznaniacy pionierami nowych rozwiązań. Lublin się na nas wzoruje :) .

Nie zdążyłem z edycją, więc piszę drugiego posta. (O, dokleiło się samo - jak miło.)



U mnie w czasie jazdy puls jest mniej więcej na poziomie 160-175. I to jest przy moim standardowym obciążeniu, czyli jechać na tyle szybko na ile siły pozwalają i czuć zmęczenie. 175 przekraczam gdy muszę dodatkowo przyspieszyć, ewentualnie szybko pokonać górkę. Jeszcze nie przekroczyłem 185.

Czasami nadajnik ma niedostateczny kontakt ze skórą gdyż nie mam wypukłej klaty, bo na siłownię to ja się zbieram od paru lat, żeby pójść i poćwiczyć i klatą się raczej nie chwalę jak nie muszę :P . Myślicie, że można przesunąć nadajnik bardziej w stronę serca czy może lepiej w drugą stronę?

A te kalorie to jaki sobie ustawiłeś przelicznik? Bo w nstrukcji jest podany jakiś tam zakres ale jaki ustawić? Im wyższy intesywność treningu tym wartość powinna być bliżej górnej granicy przedziału? No i jak to odnieść do tętna?

A w ogóle to jestem zadowolony. Rozwiązałem problem z przesuwajćym się zegarkiem na kierownicy. Ścisnąłem o jedno oczko na pasku (ledwo ledwo) i teraz ani drgnie.



Wbudowany odbiornik TV, obsługa dwóch kart SIM, duży ekran dotykowy 3”, szeroki zestaw funkcji multimedialnych. myPhone 8830TV to początek multimedialnej rewolucji!
Możliwość oglądania telewizji poza domem, podczas podróży czy w trakcie porannego dojazdu do pracy była do niedawna marzeniem. myPhone 8830 TV umożliwia to, co wydawało się dotychczas niemożliwe: telefon wyposażony został we wbudowany odbiornik do analogowego sygnału telewizji naziemnej, pozwalający na oglądanie kanałów TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, TV4 i TV PULS. Jest to usługa niezależna od oferty operatorów, więc nasze rachunki telefoniczne nie zostaną obciążone dodatkowymi kosztami. Wystarczy tylko wysunąć niewielką antenę i już można cieszyć się wyraźnym i kolorowym obrazem TV. Ekran TFT LCD w myPhone 8830 TV ma aż 3 cale przekątnej, doskonałą rozdzielczość 240 x 320 pikseli, paletę 262 tysięcy barw i co więcej, pozwala na obsługę za pomocą dotyku. myPhone 8830 pozwala więc nie tylko cieszyć się multimediami o wysokiej jakości, ale jest także niezwykle prosty w obsłudze.
Gdy będziemy mieli ochotę na nieco inną rozrywkę, niż oglądanie telewizji, możemy skorzystać z wbudowanego odtwarzacza wideo. Telefon zapewnia obsługę filmów w formacie AVI, MPEG4 i 3GP. Miejsca na pliki nie zabraknie: pod pokrywą baterii znajdują się aż dwa gniazda kart pamięci microSD
myPhone 8830TV to również propozycja dla miłośników dobrej muzyki. Telefon nie tylko pozwala na słuchanie nagrań MP3, ale również wyposażony jest w radio FM z możliwością zapisu 30 stacji. By z niego skorzystać, nie potrzeba podłączać dodatkowych słuchawek, tak jak w innych telefonach. Dzięki wysuwanej antenie, myPhone pozwala na swobodny odbiór fal radiowych i słuchanie stacji na częstotliwościach FM za pomocą wbudowanego głośnika.
Spore możliwości multimedialne wymagają również dobrej baterii. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 200 mAh pozwala aż na 5 godzin rozmów i zapewnia nawet 10 dni czuwania. W myPhone 8830TV nie zabrakło oczywiście aparatu, jak również możliwości nagrywania filmów wideo w formatach AVI i 3GP.
Telefon zapewnia nie tylko rozrywkę, ale jest także wygodnym narzędziem pracy. Dzięki obsłudze technologii DualSIM, myPhone 8830 pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch numerów telefonicznych. Ponieważ urządzenie wyposażone jest w dwa osobne moduły GSM, obydwa numery są cały czas aktywne i nie trzeba ich przełączać, co uwalnia użytkownika od konieczności noszenia dwóch osobnych telefonów – prywatnego i służbowego.
Planowanie ważnych spotkań i obowiązków ułatwia rozbudowany terminarz z kalendarzem i listą zadań. Wśród dodatkowych narzędzi w myPhone 8830 TV znajdziemy ponadto dyktafon, a także zegar, stoper, alarm, kalkulator i przelicznik walut. Po podłączeniu do komputera, myPhone 8830 pełni rolę dodatkowego dysku wymiennego.



Szablon by Sliffka (© Projekt badawczy Polska-Namibia 2010)