Projekt badawczy Polska-Namibia 2010Antykoncepcja jest czarną dziurą w AR.To jest fajny temat do prowadzenia dla fajnych ludzi.Kaczyński i Łukawska do nich nie należą.


Nie zawsze slucham tej audycji, no chyba, ze zapraszaja gosci. Wtedy rozmo-
wy nie sa takie wyuzdane, tendencyjne i nie wiadomo o co autorom chodzi.
W niedziele gosciem byl red.Przemyslaw Jah Jah FRANKOWSKI.Temat:"Co najbar
dziej kreci facetow w kobietach". Musze przyznac, ze Jah Jah jest koneserem
w wielu dziedzinach zycia a i ta jest Mu nie obca Byl szczery do
bolu. Nie "owijajac w bawelne" rozwijal temat. W niektorych przypapdkach
zaskoczyly mnie wypowiedzi p. Redaktora. Jah Jah,jak na wielkiego dyplomate
przypadlo, wymigujaco mowil o swoich podnietach. Niech to pozostanie tajem
nica p.Redaktora.p.Magda tym razem,nie zachowywala sie,jak zdemoralizowana
panienka, ktora wszystko juz wie na tematy damsko-meskie, oparte li tylko
na wlasnych doswiadczeniach zyciowych. Tak wiec,z przyjemnoscia w calosci
wysluchalam audycji. Kto nie sluchal niech zaluje. motylek
a mi czasem głosem i śmiechem Jah Jah przypomina Jabbe Przemysław Jabba Frankowski To dobre. W czułych draniach też mi się kojarzy z Jabbą.No więc ogólne narzekanie i biadolenie skłoniło mnie do czegośÂ takiego:

Bardzo lubię i cenie w AR niejakiego Przemysława Dżadżysława Frankowskiego. I niech tam ktoś se gada, że Przemek ma taki czy inny glos, albo coś tam jeszcze . A ja powiem tak, Jah-Jah nawet jak czyta pogodę, to robi to niepowtarzalnie i z jajem . Ma celne riposty/podsumowania w Antymotoliście i generalnie odciska na AR swój niepowtarzalny znak. Nie wspominam już o kultowych konkursach, opartych na jego nietuzinkowej osobowości, wiedzy i poczuciu humoru. Jah-Jah tak trzymaj.
P.S. I żeby nie było, że ja tu kogoś namawiam to pokochania Jah-Jah'y. Ja 'tylko' uważam, że jest dobrym radiowcem. A to niestety gatunek na wymarciu
jeszcze nigdy z taką tęsknotą nie czekałam na Dżadżę Teraz wstaję o 10. Bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia albo uczucia, że tracę coś dobrego. Gdyby nie Dżadża, mogłabym przespać całą sobotę [i niedzielę]. Łaaał. To prawie jak wyznanie. Gratuluję odwagi.Komuś, kto zarządza stroną AR podpowiadam, gdzie są miejsca wymagające poprawy.

Z działu "Ramówka":

Od poniedziałku do piątku od 6.00 do 6.20 Minął Dzień, czyli skrót warszawskich informacji z poprzedniego dnia.
Od 7.00 do 10.00 KurANTY (...) prowadzenie Wito Odrobina i Przemysława JAH JAH Frankowski.
Sport Felieton, czyli nokauty słowne Macieja Gawła o 13.20.
Antymotolista, czyli międzypokoleniowy, powykręcany tor wyścigów motoryzacyjnych codziennie od 16.00 do 18.00 Włodzimierz i Maciej Zientarscy jadą po Antymotoliście.
Kosa nocą - ekskluzywna nocna audycja Janusza Kosy Kosińskiego ukoi cię i urzeknie muzyką na codzień (powinno być: co dzień) zakazaną!

Wczesnym świtem między 6.00 a 8.00 Minął Tydzień, czyli skrót informacji z całego tygodnia, a między 8.00 a 10.00 warszawskie koncerty Antyradia.

W niedziele od bladego świtu między 6.00 a 8.00 (i tu się drastycznie wyciął Inful :])
(...) Wito Pyto, czyli spotkania pytań z odowiedziami w każdą niedzielę od 18.00 do 20.00.


Nie ma za co & cała przyjemność po mojej stronie.
Od 29 czerwca w dni powszednie stacja będzie nadawać "Pobudzenia Antyradia" (7:00-11:30), które poprowadzą Tomasz Kasprzyk i Łukasz Ciechański. Gospodarzami "Letniego Ostrego Dyżuru" (11:30 - 16:00) będą wymiennie Aleksander Ostrowski, Mariola Matuszyk, Mariusz Smolarek, Paweł Chowaniec i Robert Jastrzębski. Stałe pasmo o 20.00 "Zamiatanie lata" (20.00 - 22.00) będzie należeć do Anety Małeckiej .

'Opowiadania Podwodne', codziennie przed 10.00 i po 18.00, przedstawiać będzie Krzysztof Skiba. Weekendowe przedpołudnia mają należeć do Pawła Lorocha, w paśmie "All Inclusive" (10.00 - 14.00). Pojawi się także "Jah Bitwa" (sobota 14.00-16.00) program muzyczny, w którym Przemysław Frankowski zestawiać ze sobą będzie wykonawców i poddawać ich twórczość ocenie słuchaczy. W niedzielne popołudnia (14.00-18.00) Antyradio nadawać będzie "Moto-cykl" przygotowywany przez Aleksandra Ostrowskiego.


Czyli, ze Smolo bedzie rzadziej[quote name='Chalski' date='Sep 14 2006, 12:01' post='3491']
Powoli poznajemy i oswajamy się z tą nową audycją na antenie AntyRadia.
Ciekaw jestem waszych opini na temat Demolki.

Moim zdaniem, gdyby nie inteligencja, pomyslowosc, power i wielkie poczucie
humoru naszego niedocenionego red.Przemyslawa JAH JAH FRANKOWSKIEGO:clapping:
DEMOLKA umarłaby w meczarniach.Nie rozumie o co chodzi.Takie powtarzanie
wkolo tych samych informacji o pani/panu X mnie nudzi.I czemu ma to sluzyc?!
Mamy na pamiec nauczyc sie np.ile cm wzrostu ma FRYTKA, sorry, pytam po co?
Mnie wystarczy, ze red.KIN w czasie "spowiedzi" pokaze TAK lub NIE spowied-
nika.Zdecydowanie jestem za CUBE'M, ile WIELKI MANIPULATOR przekazal nam
ciekawostek przyrodniczych, wiadomosci historycznych i o muzyce rockowej.
Ja tam wole POPATRZEC W LAMPY SARNY, niz wiedziec ile cm.......wzrostu ma
Michal Zebrowski.Jesli ten konkurs wymyslil Jah Jah to przepraszam Go za
to co powiedzialam o DEMOLCE ale tak to widze i czyje........Motylek

Uhm... proste jak pęczek drutu Skoro imć Wałecki już załatwiony, to ja też daję prościutkie:


Przemysław "JahJah" Frankowski jak domniemywam, a przy okazji gratuluję odgadnięcia naszego drogiego idola Krzysztofa W.to znaczy nie rozumiem o co Ci chodzi? Do końca ubiegłego rocku przyjmowane były demowki dla chętnych do wzięcia udziału w AntyFeście.

W tej chwili możesz/możecie wysłać demo do red. Przemysława 'JahJah' Frankowskiego. On kiedys w swej audycji zapraszał amatorów do takiego trybu postępowania, zresztą nie wiadomo czy przypadkiem nie odbedzie sie druga edycja AntyFestu na koniec tego roku. A prywatnie sugerowałbym poprawić trochę jakość demo jeśli to możliwe, bo samo stwierdzenie "new sound quality" jest bezpodstawne gdyż tego nie słychać. Jeśli na koniec roku byłaby 2ga edycja to macie czas aby spokojnie nagrać to w sposób bardziej profesjonalny, i jeszcze pytanie: wybieracie się do Jarocina?
7. Głosować można tylko i wyłącznie na osoby, które pracowały w 2008 r. w radiu (naziemnym, satelitarnym lub kablowym) FM lub na rzecz radia FM.
Kosa pracował do marca 2008, więc chyba można na niego głosować...

Moje głosy:
10 - Piotr "Makak" Szarłacki (Antyradio)
9 - Janusz "Kosa" Kosiński (Trójka, Antradio)
8 - Wojciech Mann (Trójka)
7 - Przemysław "Jah Jah" Frankowski (Antyradio)
6 - Maciej Gaweł (Antyradio)
5 - Mariusz Owczarek (Trójka)
4 - Piotr Baron (Trójka)
3 - Piotr Kaczkowski (Trójka)
2 - Witold Odrobina (Radio Euro)
1 - Piotr Kosiński (Trójka)

Perełki:
Makakart (Antradio)
Makakofonia Baby Have Fun! (Antyradio)Kto to jest KK? Krzysztof Krawczyk? (To a propos tego linka).Acha... Wiesz to są skróty powszechnie na forum używane, ale po kolei:

Tomasz Kasprzyk - Kasprol, Ojciec Dyrektor, Jego Eminencja bądź też Jego Eminencja Kasprol, JE bądź też JE Kasprol ( kolor też hierarhom przynależny )Przemysław Frankowski - JahJah, DżaDża, Dżadżysław, Dża, JJ, Wielki Molestator, tego ostatniego używają słuchawki rostomiłe, rezydentki wirtualnego haremu redaktora.Piotr Szarłacki - Makak, przez chwilę zastanawiałem się jak Makak ma na imię

Ok, czaje. Może i na forum powszechnie używane, ale po długiej przerwie powróciłem dopiero dwa miesiące temu.To mi się podoba w Jah Jah, że prowadząc swoją audycję wykorzystuje różne codzienne sytuacje. To tak, jak zalecany sposób nauki języka obcego - 'w sytuacjach'. Jah Jah chwyta życie na gorąco. Wczoraj złapał mgłę. W różny sposób można proponować pieśni do kolejnego notowania TT, ot chociażby zapowiedzieć tytuł i puścić muzykę... Wczoraj było mgliście w TT, bo akurat mgła spowiła Warszawę, a Jah Jah zamienił się na tę okoliczność w Przemysława Kubę Rozpruwacza Frankowskiego. Taaaa, mrowie mnie przeszło, bo próbowałam wyobrazić sobie Jacka the Rippera z londyńskiego East Endu i wczuć się w atmosferę Whitechapel. Brrrr. A co tam, pomaślę trochę Jah Jah... to chyba świadczy o jego profesjonalizmie.
A na marginesie, wczorajsze propozycje mniej mi się podobały...Szykuje się niezła impreza 24 marca w poznańskiej Arenie :

"Rock Arena Festival powstaje z myślą odrodzenia tradycji rockowych w Wielkopolsce. Już w latach 80-tych była kolebką tej muzyki i tej idei. Owa bogata tradycja zrodziła się w Jarocinie i tam przez lata była miejscem spotkać i fanów mocniejszych brzmień. Rock to oczywiście, nie tylko muzyka, ale styl życia, hasła wolności, tolerancji i równości.

Festiwal w poznańskiej Arenie jest doskonałym łącznikiem przeszłości z teraźniejszością, dojrzałości z młodością. To koncert dla starszych i młodszych, tych co pamiętają lata 80-te-czasy buntu i kontestacji oraz dla tych, którzy znają je tylko z opowieści.

Tak więc dla szerokiej publiczności 24 marca stanie się powrotem do dawnych lat, a dla innych zupełnie nowym, niesamowitym doświadczeniem. Dla wszystkich, spotkaniem ze znakomitą polska muzyką rockową.

Wystąpią tak znane zespoły jak:
KULT
DŻEM
BRYGADA KRYZYS
KOBRANOCKA
HABAKUK i MUNIEK STASZCZYK ( T.Love ) czyli Inna Polsih Style

Festiwal poprowadzi Przemysław „JAH JAH” Frankowski, wieloletni prezenter jednej z pierwszych poznańskich rozgłośni radiowych, Radia „S”."

Mam nadzieję,że dołączycieJuż w najbliższy czwartek w Antyradiu, w audycji Przemysława "Jah Jah" Frankowskiego - "Strefa Biało-Czerwona" między 18:00 a 20:00, pojawimy się aby opowiedzieć o nowej płycie oraz zaprezentować na żywo nowy singiel "Sztandary Eloi" w wersji akustycznej. Zapraszamy wszystkich przed radioodbiorniki (Warszawa - 94,0; Katowice - 106,4; Kraków - 101,3) oraz do słuchania w internecie na stronie http://www.antyradio.pl

KEEP ON ROAR!!!Szablon by Sliffka (© Projekt badawczy Polska-Namibia 2010)