Projekt badawczy Polska-Namibia 2010

Ja nie załuje że technikum (Hotelarskie) i wcale nie rok stracony bo własnie masz zawód którego po LO niemasz . A nie kazdego stać na studia.
ale licea tez sa profilowane ;-) i tez mozesz miec "zawod" ja na przyklad jestem na Zarzadzaniu Informacja"
ale masz jakas prace zwiazana z twoim zawodem w technikum? bez tego by cie nieprzyjeli? ;-)
a jezeli masz prace i mieszkasz z rodzicami to mozna isc spokojnie na studia zaoczne.. Placisz za semestr + dajesz troche hajsu rodzicom zeby nie mowili ze jestes pasozytem ;-) i jakos mozna przetrwac.. ja przynajmniej mam tak zamiar zrobic

MŁODA,DYSPOZYCYJNA,PODEJMIE PRACĘ OD ZARAZ!Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM HOTELARZEM.MAM DOŚĆ DUŻE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY HOTELARSKIEJ I HANDLOWEJ.CHĘTNIE PODEJMĘ PRACE W HOTELU BĄDŻ SKLEPIE ODZIEŻOWYM W SŁUPSKU LUB USTCE.OSTATNIA PRACA W OŚRODKU WCZASOWYM W ROWACH JAKO KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY.MÓJ TEL.508431895.

pochodze z okolic Węgrowa w tym roku zdalam mature i skonczylam technikum hotelarskie .Obecnie teraz mam wakacje od wrzesnia rusze do pracy i pewnie jeszcze znajde sobie cos do dalszej nauki: a skad pomysl ? a tak sobie siedze i szperam w internecie wiec pomyslalm ze dla zabicia czasu znajde nowe miejsce do pisania z ludzmi ktorych jeszcze nie znam

" />Skoro tak, to i ja ukażę wam swoje oceny.

Religia 5
J. Polski 3
J. Angielski 3
J. Niemiecki 4
Historia 3
WOK 4
Matematyka 4
Fizyka 3
Chemia 3
Przedsiębiorczośc 4
Technologia informacyjna 5
WF 5
Ekonomia 2
Informatyczna obsługa hotelarstwa 5 (tutaj skupione miałem na szybkości pisania i akurat się złożyło, że jedyny z klasy bardzo dobry, nie żebym się chwalił, ale jako jedyny w szkole miałem 450 znaków na minute)
Obsługa konsumenta 4
Organizacja pracy w hotelarstwie 4
Biologia 3
Przysposobienie obronne 4

z czego średnia 3,78

Zachowanie bardzo dobre
i tak na sam koniec dodam, że miałem frekwencje 100%

Witam , jestem nowym użytkownikiem tej wspaniałej strony i forum dzieki któremu dowiedziałem się wiele informacji które przydadzą mi się w przyszłości .
I dziś proszę was o radę w zakresie studiów najbardziej korzystniejszych ... Proszę o wypowiedzi każdego - mniej lub bardziej ...
A oto one:
1. Filologia japońska z turystyką międzynarodową i hotelarstwem
2. Filologia japońska z drugim językiem obcym (język + język)(Japoński + Angielski + kurs Niemieckiego)
3. Filologia japońska z etyką
4. Filologia japońska z WOS-em

PS: Dla kierunku "filologie obce(czyli wymienione powyżej)" (studia II stopnia) proponujemy następujące specjalności dyplomowe

1. translatoryka
2. kulturoznawstwo z elementami dziennikarstwa
3. językoznawstwo i użycie języka w dyskursie polityki, prawa i biznesu
4. literaturoznawstwo
5. nauczanie języków obcych

Witam .
Potrzebuje pomocy przy ułożeniu Planu pracy Licencjackiej. Jestem studentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa , Gastronomi i Turystyki w Warszawie.
Na Specjalizacji Marketing i Zarządzanie w Hotelarstwie i Turystyce.
Pisze prace Licencjacką na temat ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ USŁUG W HOTELARSTWIE I GASTRONOMI NA PRZYKŁADZIE HOTELU NOVOTEL CENTRUM WARSZAWA . Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Nasz Klient, 4-gwiazdkowy hotel w Amsterdamie, należący do międzynarodowej sieci hotelarskiej, poszukuje osób do współpracy na stanowisko:

Kucharz

Obowiązki:
¡ Realizacja usług zgodnie ze standardami w hotelu
¡ Dbałość o najwyższą jakość usług, profesjonalny serwis.
¡ Przygotowywanie dań zgodnie z księgą receptur,
¡ Dbanie o należyte eksponowanie dań,
Oferujemy:
¡ Szkolenia
¡ Możliwość długotrwałej współpracy
¡ Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
¡ Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania:
¡ Znajomość jęz. angielskiego na poziomie dobrym
¡ Doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku minimum 2 lata
¡ Wykształcenie gastronomiczne
¡ Książeczka sanitarno – epidemiologiczna z aktualnymi badaniami
¡ Znajomość standardów HACCP
¡ ‟ZmysłĂ˘Â€Â kucharski i pomysłowość
¡ Dobra organizacja pracy
¡ Umiejętność pracy w zespole
¡ Gotowość do pracy zmianowej
¡ Dokładność
¡ Dyspozycyjność

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv w jęz. angielskim ze zdjęciem, z zaznaczeniem nazwy stanowiska.

Uczestnicy konferencji podkreślali, że wyjeżdżają przede wszystkim ludzie młodzi, często dobrze wykształceni. Jak zaznaczyła profesor Krystyna Iglicka z Uniwersytetu Warszawskiego, na razie nie widać nadziei na ich powrót.
Tymczasem polscy pracodawcy skarżą się na brak rąk do pracy. Jak mówi Henryk Michałowicz z Konfederacji Pracodawców Polskich brakuje pracowników na budowach, w gastronomii czy w hotelarstwie.

Komenarz:
Przecież ci młodzi wykształceni wcale nie chcą pracować w gastronomii czy na budowach.
Pytanie związane z Tematem Wątku.
Ilu w tym jest praktykujących katolików. I czy wracają do kraju.
Po spłaceniu haraczu burżuo-komunie, np. kredytu mieszkaniowego.