Projekt badawczy Polska-Namibia 2010

Firma www.skassa.pl zatrudni na stale programiste C++ i php do pracy w
biurze.

Wymagania :
- praktyczna znajomosc projektowania aplikacji internetowych
- programowanie w jezyku php proceduralnie i objektowo
- umiejetnosc tworzenia i projektowania baz danych (MySQL, PostgreSql)
- znajomosc bibliotek SMARTY, PEAR i innych
- umiejetnosc pisania dokumentacji i procedur
- umiejetnosc prowadzenia projektow
- umiejetnosc pracy w zespole
- umiejetnosc samodzielnego dzialania i rozwiazywania problemow
- zdolnosci analityczne
- miejsce zamieszkania Warszawa lub okolice
- co najmniej podstawy JavaScript

Dodatkowe atuty :
- doswiadczenie przy pisaniu aplikacji Klient C++, Server php
- znajomosc zagadnien graficznych
- znajomosc Flash i programowania w nim
- znajomosc innych baz danych

Firma oferuje :
- prace stala po odbytym stazu wliczonym w okres probny.
- rozwoj umiejetnosci programistycznych
- szkolenia
- dzielenie sie sukcesem / premie

Niezbene informacjie do aplikacji :
1. Prosimy podac maksymalna liczbe godzin pracy w tygodniu (preferujemy
stalych pracownikow)
2. Prosimy podac termin od kiedy moga Panstwo podjac prace w naszej firmie.
3. Prosimy podac oczekiwane docelowe wynagrodzenie netto za miesiac pracy
4. Prosimy dolaczyc kawalek swojego kodu / modulu
5. Prosimy podac przyklady prac i / lub swoje osiagniecia

Aplikacje prosimy skladac na adres e-mail : praca (at) skassa.pl

Pozdrawiam serdecznie
Robert Skassa
www.skassa.pl
profesjonalne rozwiązania internetowe

W styczniu br. wicemarszałek województwa podkarpackiego Bogdan Rzońca spotkał się w Warszawie z Dyrektorem Naczelnym Przedsiębiorstwa Państwowego „Poty Lotnicze” Pawłem Łataczem oraz Dyrektorem Biura Zarządzania Wartością Przedsiębiorstwa Remigiuszem Kobierskim. Rozmowy dotyczyły aktualnej pozycji portu lotniczego w Jasionce w perspektywie strategii rozwoju lotnisk w Polsce. Omówiono także stan dotychczasowej współpracy między PP „Porty Lotnicze” a Samorządem Województwa w zakresie umacnianie potencjału inwestycyjnego rzeszowskiego lotniska w kontekście alokacji środków finansowych pochodzących z budżetu PP PL i budżetu państwa oraz funduszy europejskiej w nowej perspektywie finansowej obejmującej lata 2007-2013. Podczas spotkania podjęto dyskusję nad celowością, terminem i warunkami utworzenia spółki lotniskowej z udziałem PP PL i samorządami województwa podkarpackiego, uzgodniono konieczność zakończenia prac nad planem biznesowym lotniska oraz postanowiono wznowić prace zespołów roboczych, które określą zasady współpracy w zakresie powołania nowego podmiotu – spółki lotniskowej.

Wrota Podkarpackie

PRAWDA--ja z biura posrednictwa skorzystalam i mnie oszukali!!!!! to bylo ok 1.5 roku temu. Podpisalam umowe w Warszawie na prace w 5* (kucharz) hotelu na Cyprze a wyladowalam w restauracyjce prowadzonej przez rodzine cypryjska.Fajnie było --jeden posilek o 1 w poludnie i jeden o 1 w nocy-trzeba bylo byc obowiazkowo !!!!!!Wyzwiska od -psow do pracy- i takie tam ----Pracowałam 4 dni --tyle zajelo mi znalezienie innej pracy. Dziekuje za lekcje zycia.

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy, która od 12 lat świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rachunkowości dla firm polskich i zagranicznych poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowa
Nr ref. ks-01-09

Opis stanowiska:
Obsługa firm polskich i zagranicznych
Kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
Przygotowywanie raportów finansowych i statystycznych oraz zestawień finansowych
Raportowanie do Dyrektora ds. księgowości
Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami firmy

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym
Znajomość programu CDN Optima
Bardzo dobra obsługa komputera
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane:
Znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego
Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się zespole
Dogodną lokalizację miejsca pracy - centrum Warszawy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym w tytule wiadomości na poniższy adres e-mail:
ks-01-09@notio.pl

Udana kampania “Paid Job Interview” teraz otwarta dla testerów

Groningen, 15 maja 2007 r. - Kampania rekrutacyjna “Paid Job Interview”, przeprowadzona w kwietniu przez Wisdom – holenderską firmę z branży IT – zakończyła się sukcesem. „Nigdy nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy tak wiele aplikacji i że tak duże będzie zainteresowanie mediów” – powiedział RenĂŠ Schoenmakers, dyrektor zarządzający firmy Wisdom. – „Dostaliśmy ponad dziewięćdziesiąt aplikacji od potencjalnych kandydatów. Jesteśmy zadowoleni z wyniku rozmów kwalifikacyjnych. Już uzgodniliśmy warunki współpracy z naszymi nowymi polskimi pracownikami”.

Głównym celem kampanii była rekrutacja doświadczonych polskich programistów Java oraz Microsoft.NET do pracy w biurze w Holandii. Wisdom zaprosił 19 wykwalifikowanych programistów na płatną rozmowę kwalifikacyjną, która odbyła się w Warszawie. W trakcie rozmowy kandydaci otrzymywali 20 złotych za każdą minutę jej trwania. Przeciętna rozmowa trwała około 40 minut, czyli równowartość około 800 złotych.

Obecnie firma Wisdom pomaga nowym pracownikom w przeprowadzce do Holandii. 1 maja został otwarty holenderski rynek pracy dla Polaków, w związku z tym polscy pracownicy nie potrzebują już pozwolenia na pracę. Zmniejszy to formalności i ułatwi przeniesienie się do Holandii.

Firma Wisdom postanowiła kontynuować odpłatną kampanię rekrutacyjną. Obecnie poszukuje także osób na stanowisko Inżynier Testów/Tester Oprogramowania. Nie tylko doświadczeni programiści Java i Microsoft.NET są trudni do rekrutacji na holenderskim rynku, ale również stanowiący rzadkość testerzy. RenĂŠ Schoenmakers wyjaśnił że “ponieważ znalezienie starszych programistów w Polsce okazało się sukcesem, czujemy się pewni, że możliwe jest również znalezienie wykwalifikowanych osób na stanowisko Inżynier Testów/Tester oprogramowania. Z tego powodu postanowiliśmy kontynuować kampanię „Paid Job Interview”. Szczegóły rekrutacji dostępne są na stronie internetowej: www.paidjobinterview.pl .

O Wisdom
Wisdom posiada 12-letnie doświadczenie w realizacji unikalnych rozwiązań e-biznesowych dla średnich i dużych firm. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji i integracji systemów na platformach Java/J2E oraz Microsoft.Net.