Projekt badawczy Polska-Namibia 2010

dalej szukam, juz prawie zdecydowalem sie na htc tylko nie wiem ktorego.. (wpadla mi tez w rece recenzja xperia x10 i ona takze wchodzi w gre)

co jest dla mnie najwazniejsze?

1. dobra jakosc rozmow tel., dobre trzymanie zasiegu
2. łatwość pisania smsow
3. b.dobra jakosc muzyki przez sluchawki oraz przynajmniej dobra jakosc i glosnosc muzyki przez glosnik (wazne tez zebym nie musial nic konwertowac)
4. wysoka jakosc wyswietlacza i wyswietlanych na nim materialow (wielkosc wyswietlacza powyzej 3 cali)
5. dobra jakosc zdjec i nagrywania filmow przez ten telefon
6. ciekawe i wygodne przegladanie i przechowywanie zdjec (mam na mysli zdjecia zgrane z cyfrowki)
7. bezproblemowe odtwarzanie filmow, teledyskow - nie musi byc hd, wystarczy aby odtwarzal zwykle divxy ale bez potzreby konwertowania plikow z formatu na format - po prostu wrzucam na komorke i ma dzialac)
8. mozliwosc dogrywania aplikacji: nawigacji, gierek, programow (translator, skype)
9. internet - ale glownie wifi (np. chce sprawdzic jedna informacje a nie chce mi sie wstawac do komputera), chodzi mi o to ze nie musi to byc telefon biznesowy ktory caly czas bedzie online bo z internetu mobilnego bede korzystal bardzo rzadko.. z wifi czesciej)

prosze o komentarze



Ciekawe czy znów podniosą ceny

zdalne nagrywanie przez Internet i telefon komórkowy
nowa wersja interaktywnego programu TV dostępna na stronie www.n.pl
internetowe Biuro Obsługi Klienta (nBOK) – na ekranie telewizora
możliwość wyświetlania filmów w nPortalu

Nowe kanały w ofercie programowej:

Filmbox Family – dostępny w opcji dodatkowej “Filmbox” od 06.09
JimJam - dostępny w pakiecie “dzieci” od 02.09, od godz. 13.00
Nickelodeon - dostępny w pakiecie “dzieci” od 02.09, od godz. 13.00
Disney Channel – dostępny w pakiecie “dzieci” od 02.09, od godz. 13.00
MTVNHD – dostępny w pakiecie “style moda muzyka” od 15.09
TVP HD – dostępny od 07.08 w pakiecie “informacja i rozrywka” w wersji testowej

Oferta nScreen – zobacz to, czego inni jeszcze nie widzieli - największe serialowe hity dostępne w n przed innymi telewizjami



Witam

Mam takie pytanie jaki jest najlepszy program do nagrywania internetowych audycji radiowych? Ja mam All Sound Recorder XP v.2.30 wszystko jest dobrze tylko że jak nagrywam jakąś audycję to jest strasznie słaba jakość są trzaski itp. moja karta dźwiękowa to Realtek AC 97 Audio, nagrywam w formacie mp3 przy normalnej jakości tj.: 44100Hz, High Quality, Bit rate 128 kbps, Encode Mode CBR, takie ustawienia program wybrał automatycznie jako najlepsze. I tu następuje moje drugie pytanie czy ktoś wie co, w tym programie, trzeba zrobić żeby dźwięk był dobry bez zanieczyszczeń, jakości zwykłej mp3 ??

Tak ogólnie to chodzi mi o to żeby poprawić jakość nagrania, bo cała reszta działa bez zarzutów i jak spróbowałem nagrywać w innym programie to był ten sam problem (trzaski itp.).

Dobra, sam już rozwiązałem problem(uaktualniłem sterowniki karty dźwiękowej).

Mam tylko ostatnie pytanie jaki jest najlepszy program nagrywania muzyki tylko że freeware, lub jeśli ktoś by mógł to prosiłbym o cracka do All Sound Recorder XP 2.30 :E na maila porzo@op.pl
Ten post był edytowany przez porzuel dnia: 25 Sierpień 2006 - 20:18



jakie waszym zdaniem są najlepsze programy.

1.przegladąrka grafiki
2.edytor grafiki
3.odtwarzacz filmów
4.odtwarzacz muzyki
5.edytor wideo
6.antywirus
7.firewall
8.przeglądarka internetowa
9.nagrywanie CD/DVD
10.inne warte uwagi (kompresor plików, przyśpieszacz systemu itp.)

Moje to:

1.przegladąrka grafiki - irfanview
2.edytor grafiki - corel
3.odtwarzacz filmów - best player
4.odtwarzacz muzyki - winap
5.edytor wideo - -
6.antywirus - avast
7.firewall - zone alarm
8.przeglądarka internetowa - opera
9.nagrywanie CD/DVD -nero
10.inne warte uwagi (kompresor plików, przyśpieszacz systemu itp.)- -



Zortam Mp3 Media Studio 7.50

Producent: Zortam
Licencja: Freeware
Platforma: MS Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista
Wersja językowa: Angielska
DOWNLOAD

Narzędzie katalogujące pliki mp3 znajdujące się na naszym dysku twardym. Program kataloguje według pewnych kryteriów m.in. wykonawcy, albumu, roku nagrania czy rodzaju muzyki. Do ciekawych funkcji należy zaliczyć wyszukiwanie duplikatów mp3, możliwość edycji Tagów, konwersji między IDG3v1 i ID3v2.3, czy zgrywanie dźwięku z płyt CD do formatu mp3. Co ważne program korzysta z Internetowych muzycznych baz danych i bardzo szybko może odszukać informacje na temat interesującej nas piosenki.

Żródło; Interia.pl



Niezadowolona z poziomu nauczania w szkołach Electronic Frontier Foundation przygotowała własne materiały dydaktyczne na temat prawa autorskiego. Sporo miejsca poświęcono legalnym sposobom korzystania z P2P oraz instytucji dozwolonego użytku.

Rozwój Internetu i cyfrowych metod zapisu danych wymusił wprowadzenie do szkół w USA lekcji na temat prawa autorskiego. Większość programów nauczania została jednak przygotowana z udziałem organizacji zbiorowego zarządzania oraz przedstawicieli przemysłu muzycznego czy filmowego. Okazało się, że udostępnione przez koncerny materiały traktują temat wybiórczo.

Electronic Frontier Foundation postanowiła przygotować własne materiały, obejmujący także te tematy, które są dla branżowych tuzów niewygodne. Chodzi o to, aby uczniowie nie tylko zdobyli wiedzę na temat ograniczeń w kopiowaniu filmów albo muzyki, ale także zdawali sobie sprawę z własnych uprawnień i przywilejów. Publikację EFF zatytułowano ‟Teaching Copyright”.

W materiałach poświęcono sporo miejsca instytucji dozwolonego użytku. Rozważono takie sytuacje jak powielanie książki za pomocą kserokopiarki czy nagrywanie czegoś na czystą płytę CD. Pojawił się również temat pobierania oraz udostępniania plików za pośrednictwem sieci P2P – podkreślono, że BitTorrent ma wiele legalnych zastosowań (np. dystrybucja oprogramowania Open Source).

Program EFF też nie jest w stu procentach obiektywny. Bagatelizuje fakt, że sieci P2P są pełne pirackiego oprogramowania. Zaleca jednocześnie czytanie artykułów w rodzaju ‟Dlaczego Thomas Jefferson pokochałby Napstera?”. Z drugiej strony jednak tytuł programu zaproponowanego przez koncerny – ‟Najpierw pomyśl, później kopiuj” – brzmi jeszcze groźniej.

Zrodlo: WebHosting.pl



Szablon by Sliffka (© Projekt badawczy Polska-Namibia 2010)