Projekt badawczy Polska-Namibia 2010

Aż 17 proc. osób w najnowszym sondażu Biura Badania Opinii i Rynku "Estymator" wskazało "Uwagę!" TVN jako najchętniej oglądany program prezentujący reportaże. Wśród telewidzów dużą popularnością cieszą się również inne programy telewizji TVN.

"Rozmowy w toku" TVN okazały się najlepszym talk show w polskiej telewizji. Tak twierdzi aż 12 procent ankietowanych. Także "Szymon Majewski show" ma fanów - głosowało na niego 4 procent osób. Uznaniem widzów cieszą się programy zawierające elementy serialu kryminalnego i reportażu - "W-11" pozostawiło konkurencję daleko w tyle. Program ogląda aż 17 procent osób.

"Taniec z gwiazdami" zdobył 6 procent, "Nie do wiary" i "Pod napięciem" po 4. Metodą wykorzystaną przez Estymator, w ramach projektu EstyMedia.pl była ankieta pocztowa.

Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 666 Polaków w wieku od 14 do 79 lat. Pytanie o ulubiony cykliczny (oprócz seriali i programów informacyjnych) program telewizyjny miało charakter otwarty - respondenci musieli sami napisać ich tytuły.



" />http://uwaga.onet.pl/1,118,8,8962249,26809466,1402370,0,forum.html

Redakcja `Uwagi!' prosi o kontakt internautów, biorących udział w dyskusji na temat programu. Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej o państwa problemach z adopcją. Maile prosimy przesyłać na adres uwaga@tvn.pl

Może ktoś ma ochotę z nimi sie skontaktować? Szczególnie w kwestii wyjaśnienia, jak zaskakująca jest chyba sytuacja, przedstawiona we wczorajszym programie... Ktoś trochę "głębiej" siedzący w temacie...
pozdrawiam
ps: poprawiłem złe podlinkowanie w pierwszej wiadomości - przepraszam, do linka "wskoczyła" mi kropka.



w sumie jak w zesżłym roku jechałem to chyba były jakies odcinki autostrady w pl niestety jechałem w nocy i pijany :]

W roku 2004, w programie TVN Uwaga! wyemitowano reportaż, który zarzucał, że zatrudniani w Biedronce pracownicy nie są odpowiednio wynagradzani za nadgodziny, oraz że dochodzi do regularnego fałszowania ewidencji pracy by ukryć te nieprawidłowości. Doniesienia opierały się m.in. na informacjach przekazanych przez Bożenę Łopacką, byłą kierowniczkę sklepu Biedronka w Elblągu. Po nadaniu reportażu, złożona została seria pozwów sądowych przeciwko właścicielom Biedronki, ale tylko w części przypadków jednoznacznie orzeczona została wina firmy. Samej Łopackiej Sąd Apelacyjny w Gdańsku przyznał 26 tysięcy złotych odszkodowania za 2,5 tysiąca nadgodzin[4]. Sprawa B. Łopackiej wspierana była przez Program Spraw Precedensowych Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.



" />a ja wam polecam do czytania awanturę automatową
Na żywo macie jak to chodzi w Polsce.
Nie przez przypadek pisałem o automatach 24 Lip 2009.

http://www.konflikty.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=141&st=0&sk=t&sd=a&start=30
Dla "niewtajmeniczonych" np. cykl anty automatowych programów w TVN Uwaga to nie przypadek. Się idzie się płaci firmie od PR i ona juz to załatwi. W 1999 r. umieszczenie dowolnej informacji w głównych wiadomościach TVP kosztowało 3000 pln ! (info własne)



Na tvn.pl przy każdym programie pojawia się tak a informacja.:
Reklamacje powinny być przesyłane listem poleconym na adres: TVN S.A. ul. Płk. Dąbka 2, 30-698 Kraków z dopiskiem zawierającym właściwy tytuł programu np. Granie na ekranie. Aby przyśpieszyć jej rozpatrzenie proszę wpisać datę i tytuł programu, którego reklamacja dotyczy. Koniecznie w takiej reklamacji powinien znaleźć się numer telefonu z którego zostało dokonane zgłoszenie do programu.

Proszę również pamiętać, że TVN wysyła pieniądze w ciągu 5 dni roboczych następujących po dacie emisji programu, w którym Uczestnik konkursu nabył prawo do nagrody. Niemniej to od banku (w przypadku przelewów) lub poczty (w przypadku przekazu pocztowego) zależy kiedy te pieniądze dotrą. W przypadku poczty może to być nawet 10 dni. Przelewy bankowe zwykle dochodzą do 3 dni.

Proszę również zwrócić uwagę, iż tego typu programy są emitowane również w innych stacjach telewizyjnych, przed przysłaniem reklamacji proszę sprawdzić czy dotyczy ona konkursów emitowanych w stacji TVN.



" />A jeśli chcecie wiedzieć,do czego to prowadzi, to polecam program "Uwaga" TVN
http://uwaga.onet.pl/16463,news,,mlodzi ... ortaz.html




WRACAMY DO TEAMTU.

Wracamy, wracamy

SÂą juÂż pierwsze szczegóÂły wiosennej ramówki TVN. Widzowie znowu bĂıźdÂą zmuszeni do zmiany przyzwyczajeĂą. JuÂż w pierwszy piÂątek marca hit filmowy... napewno obejrzÂą go miliony

W11 nadal moÂżna oglÂądaĂŚ o 17:15. Nie znika "Uwaga o piÂątej", dalej sÂą "Rozmowy w toku". NajsÂłabsze ogniwo (przynajmniej w pierwszym tygodniu marca) dalej od poniedziaÂłku do czwartku, to samo z "Na Wspólnej". "MAMy ciĂıź" uzyska nowÂą porĂıź emisji: program znów bedzie moÂżna oglÂądaĂŚ we wtorki o 21:30. W poniedziaÂłki o tej porze nowe odcinki "Ciao Darwin"

A juÂż w pierwszy piÂątek marca uczta filmowa. Poraz pierwszy w telewizji zobaczymy "WÂładcĂıź pierÂścieni: DruÂżynĂıź PierÂścienia" Bedzie ciekawie. Sobota i niedziele - nie wiem jak bĂıździe - "Maraton UÂśmiechu" wraca na poniedziaÂłki (22:50 -zastĂıźpuje CamerĂıź CAFE), strona zktórej pochodzÂą informacje http://www.program.tvn.pl nie podaje jeszcze soboty i niedzieli



Witam
dzięki za wypowiedzi. Przyznam, że nie rozumiem sarkazmu, ale spieszę z wyjaśnieniem, że chciałam i chcę nadal przygotować reportaż do programu Superwizjer - to program reporterski.
Moim zdaniem - nie jest istotne czy rodzice są homo czy hetero ale to - jak dzieci są wychowywane. Możemy hipotetycznie wziąć pod uwagę taką historię - jeśli dziecko ma być oddane do domu dziecka, do rodziny zastępczej i tam może byc narażone ( nie jest to regułą) na przemoc, molestowanie... albo żyje w tzw. rodzinach patologicznych nie traktujących go podmiotowo. To co jet lepsze? Zawsze - odpowiem miłość i bezpieczeństwo i szczerość
I pomyślałam o tym, że rodziny homo mają bardzo dużo dylematów - kontakt dziecka z partnerem biologicznym - czy jest? jak ułożyć relacje etc. kiedy i jak powiedzieć dziecku o sobie i partnerze... bardzo wiele pytań...
Prosze w związku z tym o kontakt osoby które zechciałyby opowiedzieć o swoich rozterkach
m.bartkowicz@tvn.pl 502 555 377



" />Często odwiedzam chorego ojca w naszym szpitalu i zawsze byłem zmuszony do kupowania ochraniaczy na buty. Po obejrzeniu reportażu w TVN 19.03.2009r. mam duże wątpliwości do zasadności i uczciwości takiej typowo polskiej praktyki (w żadnym kraju zachodnioeuropejskim nie stosuje się ochraniaczy - wystarczają wycieraczki !). W programie doktor Paweł Grzesiowski ze Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i ekspert Ministerstwa Zdrowia zakwestionował celowość takich praktyk, wręcz uznano je za niebezpieczne gdyż po użyciu powinno natychmiast umyć ręce a w żadnym przypadku wielokrotnie ich używać, ponieważ pozostają na nich bardzo groźne bakterie chorobotwórcze. W programie dokonano sprawdzenia ochraniaczy użytych w warunkach szpitalnych i stwierdzono "Na ochraniaczach wyniesionych ze szpitala udało się wyhodować trzy rodzaje bakterii - gronkowca, bardzo groźnego pseudomonas, oraz pałeczki jelitowe powodujące zakażenia m.in. dróg moczowych". Na koniec programu doktor stwierdził "- Należałoby apelować o obywatelskie nieposłuszeństwo. Bo jest to pomysł lokalny dyrektora szpitala, który do niczego dobrego nie prowadzi" Ja na pewno zastosuję się do tego apelu, gdyż uważam się za oszukiwanego przez lata. Jakaś firma wprowadziła automaty, oplakatowała szpitale reklamami i nieuzasadnionymi nakazami noszenia tych "reklamówek" by zarobić krocie. Podaję link do obejrzenia reportażu: http://uwaga.onet.pl/17327,news,,watpli ... ortaz.html



Szablon by Sliffka (© Projekt badawczy Polska-Namibia 2010)